user_mobilelogo

 

BOKAS s r.o. je firma, která působí v regionu jihočeského kraje již od  20.12.1995 a po celou dobu se vždy snažila a snaží odvádět své služby jak na vysoké profesionální úrovni, tak také přistupovat ke svým klientům s maximální lidskou snahou o pochopení jejich požadavků, situace a potřeb. Velice nás těší, že za dobu svého působení nebyla firmě BOKAS s.r.o. projevena žádná závažná nespokojenost stran neplnění závazků a odvedení zadané služby.

 

Veškeré čisticí prostředky a stroje, které společnost BOKAS používá, odpovídají normám v České republice schváleným. Tyto prostředky společnost nakupuje od firem, které se tímto na profesionální úrovni zabývají, jako např. výrobci SETUZA, ZENIT, Free Way apod. Všechny námi používané čisticí prostředky jsou deklarovány jako přípravky ekologicky nezávadné.

 

Strojní vybavení (vysavače - suchou i mokrou cestou, stroje na čištění podlah apod.) od firem jako Kärcher, Wap, ETA, Lindhaus apod.

 

Úroveň a kvalitu úklidových prací denně kontrolují a řídí samostatní technici, kteří operativně zajišťují požadavky zákazníka a řeší vzniklé problémy s úklidovými pracemi jako např. zástup za nemoc, dovolenou nebo výměnu pracovníků na daném úseku. Dále technik kontroluje správné používání čisticích prostředků, dodržování bezpečnosti práce apod.